ГоловнаОстанні новини9 Жовтня, 2020р.
 Версія для друку

Удосконалили свої знання та навички командири аварійно-технічних (відновлювальних) формувань (груп, ланок)

Опубліковано: 09.10.2020, 10:41

Відповідно до Плану комплектування Навчально-методичний центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва на 2020 навчальний рік у період з 5 по 7 жовтня проводились заняття з категорією слухачів – «Командири аварійно-технічних (відновлювальних) формувань (груп, ланок)» у кількості 12 осіб.

Навчання слухачів було організовано з дотриманням вимог ПКМУ від 22.07.2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

У тісній взаємодії з педагогічними працівниками Центру, − майстром виробничого навчання Володимиром ПРИХОЖИМ, та майстром виробничого навчання Сергієм ЖИЛКОМ, за участю викладача-методиста центру – підполковника служби цивільного захисту Олександра БАЛАНДІНА, слухачі розглянули та обговорили актуальні проблеми діяльності   аварійно-технічних (відновлювальних) формувань (груп, ланок), які створюються на суб’єктах господарювання, відповідно до вимог керівних документів. У ході занять слухачі вдосконалили та розширили свої знання, уміння та навички, щодо  виконання завдань, які пов’язані з їх діяльністю як командирів аварійно-технічних (відновлювальних) формувань (груп, ланок).

Також на заняттях було детально розглянуто питання навчання персоналу діям у надзвичайних ситуаціях та практичної підготовки до дій за призначенням сил цивільного захисту. Присутні ознайомились з новими нормативними документами у сфері цивільного захисту.

Проблеми, що висвітлювались, викликали зацікавленість у слухачів, під час занять вони мали змогу поставити численні запитання щодо практичного втілення у життя вимог чинного законодавства.

Результати підсумкового тестування засвідчили належний рівень знань усіх слухачів групи. На завершення слухачі отримали всі необхідні матеріали в електронному вигляді та переглянули фільми щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій.

Аналізуючи проведене навчання можна бути впевненими, що отримані слухачами знання та вміння сприятимуть удосконаленню організації системи цивільного захисту та підвищенню ефективності роботи органів управління та сил цивільного захисту на об’єктовому рівні.

 

 

Матеріал підготовлено майстром виробничого навчання

НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва Сергієм ЖИЛКО


   
Останні новини
23 Жовтня14:47 Підготуйте себе до переводу годинників на зимовий час
23 Жовтня14:41 24 жовтня – Всесвітній день боротьби з поліомієлітом
19 Жовтня19:21 Збагатились досвідом інноваційної та інформаційної діяльності щодо реалізації робочих навчальних програм з функціонального навчання
19 Жовтня19:15 Школярам та їх батькам про безпеку на осінніх канікулах
19 Жовтня19:10 Проведено функціональне навчання голів комісій з питань евакуації суб’єктів господарювання
13 Жовтня16:28 День захисника України
13 Жовтня11:08 Всесвітній день здорового харчування
13 Жовтня10:29 У якому посуді безпечніше готувати їжу?
12 Жовтня16:58 15 жовтня – Всесвітній день миття рук
12 Жовтня16:53 13 жовтня – Міжнародний день зменшення небезпеки лих
9 Жовтня10:41 Удосконалили свої знання та навички командири аварійно-технічних (відновлювальних) формувань (груп, ланок)
29 Вересня16:24 Інформаційна безпека людей похилого віку
28 Вересня09:13 28 вересня – Всесвітній день боротьби проти сказу
23 Вересня11:21 Оновлено знання і навички оперативних чергових районних у місті Києві державних адміністрацій
17 Вересня12:06 КШН з органами управління та силами ЦЗ Подільського району м. Києва
Останні новини