ГоловнаОстанні новини23 Вересня, 2020р.
 Версія для друку

Оновлено знання і навички оперативних чергових районних у місті Києві державних адміністрацій

Опубліковано: 23.09.2020, 11:21

22 вересня 2020 року завершено функціональне навчання з питань цивільного захисту слухачів категорії «Працівники чергово-диспетчерських служб місцевих органів виконавчої влади».

1.jpgОсновні зусилля під час навчання 10 слухачів, які несуть службу оперативними черговими у Голосіївській, Дніпровській та Шевченківській районних у місті Києві державних адміністрацій, були спрямовані на оновлення спеціальних знань, умінь і навичок щодо забезпечення управління у режимі повсякденного функціонування органами управління та силами цивільного захисту районної ланки територіальної підсистеми міста Києва ЄДСЦЗ, координації їх дій, здійснення цілодобового чергування та забезпечення функціонування системи збору, оброблення, узагальнення та аналізу інформації про обстановку в районах виникнення надзвичайних ситуацій.

Особлива увага в ході навчального процесу була приділена систематизації слухачами знань вимог нормативно-правових документів щодо виконання завдань оперативно-черговими службами РДА в режимах підвищеної готовності та надзвичайної ситуації, зокрема здійснення оперативними черговими оповіщення органів управління та сил районних ланок цивільного захисту про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації.

Під час навчання зі слухачами було акцентовано увагу на:

За сприяння голови Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації Ігоря Щербака з метою посилення практичної спрямованості підготовки слухачів зазначеної категорії функціональне навчання було завершено проведенням циклу практичних занять на базі оперативно-чергової служби Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації2.jpg

На високому методичному рівні було проведене практичне заняття зі слухачами за участю начальника відділу з питань цивільного захисту Дніпровської РДА Євгена Герасимова на тему: «Практика функціонування Служби оперативного реагування на надзвичайні ситуації Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, обладнання робочого місця оперативного чергового та алгоритм дій оперативного чергового при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій». Слухачі спостерігали за практичними діями оперативного чергового по ввідним: аварія на хімічно-небезпечному об’єкті, пожежа в екосистемах, велика аварія на водопровідних мережах.

На завершення функціонального навчання слухачі практично відпрацювали алгоритм дій оперативного чергового в різних режимах функціонування єдиної державної системи цивільного захисту, обмінялись досвідом несення служби та обговорили проблемні питання в організації діяльності оперативно-чергових служб.

3.jpgРезультати групової вправи та підсумкового контролю засвідчили належне засвоєння навчального матеріалу слухачами групи. Слід відмітити Андрія Ключа та Валерія Алтуніна, які продемонстрували високий рівень підготовки та професіоналізму на практичних заняттях.

Проведене функціональне навчання сприяло отриманню слухачами додаткових знань та вмінь, дало можливість здобути новий досвід, який вони зможуть використати у своїй практичній діяльності в майбутньому.

 

 

Матеріал підготовлено викладачем НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва Олександром КОРЕНЧУКОМ


   
Останні новини
23 Жовтня14:47 Підготуйте себе до переводу годинників на зимовий час
23 Жовтня14:41 24 жовтня – Всесвітній день боротьби з поліомієлітом
19 Жовтня19:21 Збагатились досвідом інноваційної та інформаційної діяльності щодо реалізації робочих навчальних програм з функціонального навчання
19 Жовтня19:15 Школярам та їх батькам про безпеку на осінніх канікулах
19 Жовтня19:10 Проведено функціональне навчання голів комісій з питань евакуації суб’єктів господарювання
13 Жовтня16:28 День захисника України
13 Жовтня11:08 Всесвітній день здорового харчування
13 Жовтня10:29 У якому посуді безпечніше готувати їжу?
12 Жовтня16:58 15 жовтня – Всесвітній день миття рук
12 Жовтня16:53 13 жовтня – Міжнародний день зменшення небезпеки лих
9 Жовтня10:41 Удосконалили свої знання та навички командири аварійно-технічних (відновлювальних) формувань (груп, ланок)
29 Вересня16:24 Інформаційна безпека людей похилого віку
28 Вересня09:13 28 вересня – Всесвітній день боротьби проти сказу
23 Вересня11:21 Оновлено знання і навички оперативних чергових районних у місті Києві державних адміністрацій
17 Вересня12:06 КШН з органами управління та силами ЦЗ Подільського району м. Києва
Останні новини