ГоловнаОстанні новини15 Вересня, 2020р.
 Версія для друку

Завжди на варті безпеки

Опубліковано: 15.09.2020, 18:07

foto.jpgЩорічно 17 вересня в України відзначають професійне свято – День рятівника. Це свято людей мужньої професії, сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист життя людей і національного багатства від вогню та стихії, і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги. Кожен їх тривожний виїзд − це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа − це врятовані людські життя. Не дарма, їх девіз − «Запобігти. Врятувати. Допомогти.». І він як найкраще відображає нелегкі будні цієї професії.

Нині всі професійні рятівники України підпорядковуються Державній службі України з надзвичайних ситуацій, яка забезпечує реалізацію  державної політики у сфері цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, рятувальної справи, гасіння пожеж, пожежної та техногенної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб, а також профілактику травматизму невиробничого характеру.

Шановні рятівники! Ваша професія – надзвичайно потрібна, адже кожне врятоване життя має величезну цінність. Шлях, вибраний вами – надзвичайно складний. Ми вдячні вам за врятовані життя та здоров’я людей. Дякуємо, що ви стоїте на сторожі безпеки кожного громадянина .

У цей день прийнято вшановувати ікону Божої Матері «Неопалима Купина», яка є своєрідною захисницею для всіх, хто бореться з вогнем. Вона оберігає від вогню та допомагає в їхній відповідальній та небезпечній роботі.558.jpg

Напередодні свята колектив Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва вітає усіх працівників рятувально-аварійних, пожежних служб з професійним святом.

Ми дякуємо усім вам самовідданість, мужність, відвагу та сумлінне ставлення до своїх нелегких, а навіть і небезпечних обов’язків. Ви справжні професіонали, які ризикують власним життям і здоров’ям заради порятунку інших.

Бажаємо вам та вашим близьким міцного здоров’я, щастя та благополуччя, впевненості у своїх силах і якомога менше тривожних викликів. Нехай у кожній важкій ситуації ваша допомога буде гідно оцінена.

Нехай світлий образ Пресвятої Богородиці «Неопалимої Купини» – покровительки рятувальників − стане для вас помічником у професійній діяльності та оберегом на життєвому шляху.

Довідково.

У підписаному Президентом України Указі № 830 від 12.09.2008 «Про День рятівника», відзначено значний внесок працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян у справі ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей та встановлено в Україні «День рятівника», що відзначається щорічно 17 вересня.

 

Матеріал підготовлено методистом центрального методичного кабінету (безпеки життєдіяльності населення) НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва Наталією ІЛЬЧЕНКО


   
Останні новини
29 Вересня16:24 Інформаційна безпека людей похилого віку
28 Вересня09:13 28 вересня – Всесвітній день боротьби проти сказу
23 Вересня11:21 Оновлено знання і навички оперативних чергових районних у місті Києві державних адміністрацій
17 Вересня12:06 КШН з органами управління та силами ЦЗ Подільського району м. Києва
15 Вересня18:07 Завжди на варті безпеки
14 Вересня21:23 Що треба пам’ятати про «тихе полювання»?
11 Вересня11:16 Здійснено функціональне навчання з питань цивільного захисту секретарів комісій з питань евакуації
10 Вересня09:39 Світлодіодні лампи: переваги та недоліки при використанні
7 Вересня14:27 Проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту керівників суб’єктів господарювання
4 Вересня10:13 Всесвітній день надання першої медичної допомоги
2 Вересня10:04 Всесвітній день боротьби з тероризмом
27 Серпня16:31 Обережно, квітує небезпечна амброзія!
21 Серпня16:36 Що означають «кольори» зон карантину?
20 Серпня20:36 29 серпня – День пам’яті захисників України
19 Серпня14:32 24 серпня - День Незалежності України
Останні новини