ГоловнаОстанні новини7 Вересня, 2020р.
 Версія для друку

Проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту керівників суб’єктів господарювання

Опубліковано: 07.09.2020, 14:27

У Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва з 1 по 4 вересня 2020 року проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту слухачів категорії «Керівники суб’єктів господарювання та їх заступники».

P00904-113547.jpgНавчання слухачів організовано згідно розробленої робочої навчальної програми з дотримання вимог Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою заступника Міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря України від 30.07.2020 № 42.

Починаючи з першого заняття завідувач Київських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (вищої категорії) (далі – Курси), педпрацівники змогли зацікавити та вмотивувати слухачів на якісне опанування навчального матеріалу та вжиття практичних заходів щодо покращання стану цивільного захисту на підпорядкованих підприємствах, установах та організаціях (далі – СГ). Створенню комфортної обстановки для слухачів під час навчання сприяла зустріч зі слухачами завідувача Курсів Юрія Сімонова, під час якої відбулася відверта розмова з актуальних питань організації навчального процесу, оновлення слухачами спеціальних знань, умінь і навичок необхідних для успішного виконання обов’язків керівників цивільного захисту суб’єктів господарювання.

Під час класно-групових та практичних занять, консультацій та групової вправи слухачі мали можливість набути та оновити спеціальні знання з питань організації цивільного захисту на СГ, удосконалити уміння щодо прийняття управлінських рішень в умовах надзвичайних ситуацій, практично відпрацювали алгоритми вирішення основних завдань відповідно до функцій та обов’язків у різних режимах функціонування єдиної держаної системи цивільного захисту.

Особливу увагу викладачі приділили визначенню шляхів та способів вирішення проблемних питань, що виникають під час планування та практичного виконання заходів цивільного захисту на відповідному підприємстві, установі (закладі) у режимах повсякденної діяльності, підвищеної готовності, надзвичайної ситуації та надзвичайного стану.

На заняттях детально розглянуто питання планування цивільного захисту, навчання персоналу діям у надзвичайних ситуаціях та практичної підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту, вивчено практичний досвід діяльності набутий в ході проведених на суб’єктах господарювання спеціальних об’єктових навчань з питань цивільного захисту.

У часи самостійної роботи кожний слухач під керівництвом викладача відпрацював карту (схему) з оцінкою потенційних загроз для відповідного суб’єкта господарювання (СГ), структуру цивільного захисту підпорядкованого СГ, розробив індивідуальне завдання з практичних питань організації цивільного захисту на підпорядкованому СГ.P00903-095004.jpg

На завершення функціонального навчання 4 вересня проведено круглий стіл, присвячений обговоренню актуальних проблем удосконалення та підвищення ефективності організації цивільного захисту на об’єктовому рівні. В дискусійній формі слухачі обмінялись практичним досвідом організації цивільного захисту, впровадження в практику Порядку організації та проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту, затвердженого наказом МВС України від 28.11.2019
№ 991.

Результати групової вправи, захисту індивідуальних завдань та підсумкового контролю засвідчили належний рівень знань усіх слухачів групи. Слід відмітити Вікторію Білу, Віталія Омельчука та Анатолія Коваля, які продемонстрували наполегливість в опануванні навчального матеріалу, на високому рівні підготували та захистили випускні роботи.

Аналізуючи проведене навчання можна з впевненістю сказати, що воно сприяли отриманню слухачами додаткових знань та вмінь, дали можливість здобути новий досвід, який вони зможуть використати у своїй діяльності в майбутньому.

 

 

Матеріал підготовлено працівниками НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва викладачем Олександром КОРЕНЧУКОМ та МВН Федором ОЛІЙНИКОМ

 


   
Останні новини
29 Вересня16:24 Інформаційна безпека людей похилого віку
28 Вересня09:13 28 вересня – Всесвітній день боротьби проти сказу
23 Вересня11:21 Оновлено знання і навички оперативних чергових районних у місті Києві державних адміністрацій
17 Вересня12:06 КШН з органами управління та силами ЦЗ Подільського району м. Києва
15 Вересня18:07 Завжди на варті безпеки
14 Вересня21:23 Що треба пам’ятати про «тихе полювання»?
11 Вересня11:16 Здійснено функціональне навчання з питань цивільного захисту секретарів комісій з питань евакуації
10 Вересня09:39 Світлодіодні лампи: переваги та недоліки при використанні
7 Вересня14:27 Проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту керівників суб’єктів господарювання
4 Вересня10:13 Всесвітній день надання першої медичної допомоги
2 Вересня10:04 Всесвітній день боротьби з тероризмом
27 Серпня16:31 Обережно, квітує небезпечна амброзія!
21 Серпня16:36 Що означають «кольори» зон карантину?
20 Серпня20:36 29 серпня – День пам’яті захисників України
19 Серпня14:32 24 серпня - День Незалежності України
Останні новини