ГоловнаОстанні новини22 Червня, 2020р.
 Версія для друку

Зробіть своє перебування на пляжі безпечним

Опубліковано: 22.06.2020, 17:51

123.jpgНа минулому тижні столичні міські пляжі відкрили для купання. За інформацією КП «Плесо» цього року паспорти готовності отримали 12 пляжів та 20 зон відпочинку без купання.

Шановні громадяни! Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва нагадує основні правила відвідування пляжів в умовах адаптивного карантину:

 

  1. Необхідно дотримуватися фізичного дистанціювання не менше одного метра з іншими людьми. Лежаки, шезлонги та інші об’єкти, на яких відвідувачі пляжу можуть сидіти та або лежати, також мають бути розміщені на відстані не менше метра один від одного.
  2. Якщо немає можливості дотримуватися дистанції, необхідно використовувати маску (окрім перебування у воді), надягаючи її так, щоб були покриті ніс та рот.
  3. Дотримуйтесь правил гігієни рук. А саме: мийте руки проточною водою з милом перед вживанням їжі, після відвідування туалету, коли відчуваєте, що вони забруднилися. Не забувайте мити руки після зняття засобів індивідуального захисту (маски або респіратора). Не торкайтеся брудними руками обличчя. Якщо немає можливості помити руки, їх слід обробити спиртовмісним антисептиком.
  4. Дотримуйтесь етикету кашлю: чхайте та кашляйте в лікоть або одноразову паперову хустинку (яку слід одразу викинути та помити після цього руки).
  5. Уважно викидайте використані засоби індивідуального захисту. На їхній поверхні залишаються мікроорганізми, які виділяються з видихуваним повітрям. Вони можуть бути небезпечними для інших людей, а також забруднювати навколишнє середовище.
  6. Не обмінюйтеся речами з іншими людьми: рушниками, захисними окулярами, іграшками тощо.
  7. Не варто відвідувати місця, де немає доступу до туалетної кімнати, яка забезпечена проточною водою, рідким милом та одноразовими рушниками тощо.345.jpg

Пам’ятайте: людям, які старші 60 років, тим, хто у групі ризику, а також тим, у кого наявні ознаки респіраторного захворювання або пройшло менше 14 днів із моменту контакту із випадком підтвердженого захворювання на COVID-19, слід відмовитися від відвідування пляжів. Будьте уважні до свого здоров’я та життя!

 

Матеріал підготовлено методистом ЦМК (безпеки життєдіяльності населення)  НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва Н. ІЛЬЧЕНКО

 

При написанні статті використана інформація сайтів http://pleso.org/, https://www.phc.org.ua/


   
Останні новини
23 Жовтня14:47 Підготуйте себе до переводу годинників на зимовий час
23 Жовтня14:41 24 жовтня – Всесвітній день боротьби з поліомієлітом
19 Жовтня19:21 Збагатились досвідом інноваційної та інформаційної діяльності щодо реалізації робочих навчальних програм з функціонального навчання
19 Жовтня19:15 Школярам та їх батькам про безпеку на осінніх канікулах
19 Жовтня19:10 Проведено функціональне навчання голів комісій з питань евакуації суб’єктів господарювання
13 Жовтня16:28 День захисника України
13 Жовтня11:08 Всесвітній день здорового харчування
13 Жовтня10:29 У якому посуді безпечніше готувати їжу?
12 Жовтня16:58 15 жовтня – Всесвітній день миття рук
12 Жовтня16:53 13 жовтня – Міжнародний день зменшення небезпеки лих
9 Жовтня10:41 Удосконалили свої знання та навички командири аварійно-технічних (відновлювальних) формувань (груп, ланок)
29 Вересня16:24 Інформаційна безпека людей похилого віку
28 Вересня09:13 28 вересня – Всесвітній день боротьби проти сказу
23 Вересня11:21 Оновлено знання і навички оперативних чергових районних у місті Києві державних адміністрацій
17 Вересня12:06 КШН з органами управління та силами ЦЗ Подільського району м. Києва
Останні новини