ГоловнаОстанні новини11 Березня, 2020р.
 Версія для друку

Функціональне навчання слухачів категорії «Керівники структурних підрозділів місцевих органів виконавчої влади та їх заступники»

Опубліковано: 11.03.2020, 09:50

1.JPGПідвищення кваліфікації осіб керівного складу та фахівців органів виконавчої влади, суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, як засіб забезпечення їх професійної компетентності, розглядається владою міста Києва як одне з першочергових завдань у сфері цивільного захисту, без розв’язання якого неможливо забезпечити ефективність функціонування територіальної підсистеми міста Києва єдиної державної системи цивільного захисту України.

Для реалізації цього завдання з 2 по 6 березня 2020 року в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва (далі – Центр) проведено функціональне навчання по 45-годинній навчальній програмі слухачів навчальної групи  категорії «Керівники структурних підрозділів місцевих органів виконавчої влади та їх заступники».

Навчання здійснювалось з метою оновлення, поглиблення спеціальних знань та практичних навичок слухачів, необхідних для виконання ними певних функцій щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації та здійснення ефективного управління у сфері цивільного захисту.

Заняття розпочались із зустрічі зі слухачами начальника Центру полковника служби цивільного захисту Василя ВОЙТЕНКА, під час якої відбулася відверта розмова з актуальних питань організації навчального процесу, оновлення слухачами спеціальних знань, умінь і навичок необхідних для успішного виконання ними завдань у сфері цивільного захисту, що покладені на керівників структурних підрозділів районних у місті Києві державних адміністрацій. «Сьогодні необхідно зосередити зусилля на впровадженні комплексу заходів щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій», – наголосив Василь ВОЙТЕНКО.3.JPG

Під час теоретичних та практичних занять слухачі мали можливість ознайомитися з сучасними підходами щодо організації цивільного захисту в структурних підрозділах районних в місті Києві державних адміністрацій, удосконалити уміння щодо прийняття управлінських рішень в умовах надзвичайних ситуацій, практично відпрацювали алгоритми вирішення основних завдань відповідно до обов’язків у сфері цивільного захисту.

Зацікавленість слухачів викликали підготовлені та запропоновані викладачами курсів нормативні документи, навчальні та методичні матеріали, рекомендації, презентації, пам’ятки, навчальні фільми та інший наочний матеріал. У процесі аудиторних занять та самостійної роботи слухачам надавалась консультаційна допомога щодо вивчення визначеного навчального матеріалу,виконання індивідуальних завдань та практичного застосування теоретичних положень.

На завершення курсу навчання проведено круглий стіл, присвячений обговоренню актуальних проблем удосконалення та підвищення ефективності організації цивільного захисту у місті Києві, в конкретних структурних підрозділах місцевих органів виконавчої влади з яких навчалися слухачі.

2.JPGРезультати групової вправи, захисту індивідуальних завдань та підсумкового контролю засвідчили належний рівень знань усіх слухачів групи. Слід відмітити Тамару ПОСТОЛЮК, Олену ЛЬВОВИЧ та Віктора БОТЯКОВА, які продемонстрували наполегливість в опануванні навчального матеріалу, на високому рівні підготували  та захистили випускні роботи.

По завершенню навчання слухачам в урочистій обстановці вручили свідоцтва про проходження функціонального навчання з питань цивільного захисту.

 

Матеріал підготовлено педагогічними працівниками НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва Олександром КОРЕНЧУКОМ та Федором ОЛІЙНИКОМ


   
Останні новини
26 Березня13:57 В Україні запроваджено режим надзвичайної ситуації
16 Березня14:00 Про призупинення навчального процесу на час установлення карантину
16 Березня11:33 ПАМ’ЯТКА НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ДІЙ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ КОРОНАВІРУС 2019-nCoV
11 Березня09:50 Функціональне навчання слухачів категорії «Керівники структурних підрозділів місцевих органів виконавчої влади та їх заступники»
27 Лютого14:40 Підведення підсумків роботи НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва у 2019 році
26 Лютого09:57 1 березня - Всесвітній день цивільної оборони
19 Лютого17:13 Основні шкідливі фактори для дітей при перегляді телевізора
19 Лютого16:16 Пожежна безпека при опаленні приміщень
13 Лютого14:41 15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
10 Лютого20:28 Корисні та шкідливі властивості гранату
10 Лютого20:25 Що ви маєте знати про глутамат натрію?
10 Лютого20:18 Пройшли навчання керівники рятувальних формувань (груп, ланок)
5 Лютого18:37 Якщо на вулиці туман…
5 Лютого18:35 Будьте готові до несприятливих погодних умов
3 Лютого14:29 Проведено функціональне навчання у сфері цивільного захисту голів комісій з питань евакуації суб’єктів господарювання
Останні новини