ГоловнаОстанні новини3 Лютого, 2020р.
 Версія для друку

Проведено функціональне навчання у сфері цивільного захисту голів комісій з питань евакуації суб’єктів господарювання

Опубліковано: 03.02.2020, 14:29

121.jpgЗ 27 по 30 січня 2020 року у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту слухачів категорії «Заступники керівників суб’єктів господарювання, навчальних закладів, які очолюють комісії з питань евакуації».

Навчання слухачів проведено згідно розробленої нової робочої навчальної програми, з урахуванням вимог наказу МВС України від 23 квітня 2019 року 302 «Про деякі питання організації навчального процесу з функціонального навчання», зокрема, щодо посилення його практичної спрямованості.

Основні зусилля під час навчання були спрямовані на розширення професійної компетентності голів комісій з питань евакуації, поглиблення спеціальних знань, умінь та навичок, необхідних для виконання обов’язків за призначенням

На заняттях детально розглянуто питання планування, підготовки та проведення евакуації, особливості її організації у місті Києві, вивчено практичний досвід діяльності органів з евакуації, набутий в ході проведеного в листопаді 2018 року командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми м. Києва єдиної державної системи цивільного захисту.

На прикладі комісії з питань евакуації Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації, збірного пункту евакуації № 402 та приймального пункту евакуації № 401, створених на базі вищого професійного училища № 25 та школи-інтернату № 14 Дніпровського району, приймального пункту евакуації № 377 створеного на базі закладу загальної середньої освіти  № 321 Деснянського району м. Києва розглянуто особливості підготовки та практичного проведення евакуаційних заходів у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій, особливо при катастрофічному затопленні місцевості при руйнуванні Київського гідровузла.

Особливу увагу викладачі приділили визначенню шляхів та способів вирішення проблемних питань, що виникають під час виконання завдань комісіями з питань евакуації у режимах повсякденної діяльності, підвищеної готовності, надзвичайної ситуації та надзвичайного стану. В дискусійній формі обговорювались актуальні проблеми професійної підготовки органів з евакуації, їх спроможності якісно здійснювати планування та проведення евакуації, алгоритм дій безпосередньо голів комісій з питань евакуації з отриманням розпорядження на проведення евакуації.

В навчальному процесі використані методичні матеріали з питань евакуації, розміщені на сайті НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва. Слухачі забезпечені в електронному вигляді відповідними навчальними матеріалами та варіантами відпрацювання документації комісій з питань евакуації.

3456.jpgНавчання завершено проведенням циклу практичних занять та підсумкового контролю. Так, у ході групової вправи слухачі практично відпрацювали алгоритми дій голів комісій з питань евакуації з отриманням розпорядження на проведення заходів з евакуації у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, прийняли активну участь у обговоренні їх ролі та місця в забезпеченні ефективної підготовки відповідних комісій до практичного відпрацювання заходів з евакуації в ході проведення спеціальних об’єктових навчань (тренувань) з питань цивільного захисту. Результати групової вправи та підсумкового контролю засвідчили належний рівень знань всіх слухачів групи.

По завершенню навчання слухачам в урочистій обстановці вручили свідоцтва про проходження функціонального навчання у сфері цивільного захисту.

 

Матеріал підготовлено працівниками НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва: викладачем Олександром КОРЕНЧУКОМ та майстром виробничого навчання Іваном ГОРІНИМ


   
Останні новини
11 Березня09:50 Функціональне навчання слухачів категорії «Керівники структурних підрозділів місцевих органів виконавчої влади та їх заступники»
27 Лютого14:40 Підведення підсумків роботи НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва у 2019 році
26 Лютого09:57 1 березня - Всесвітній день цивільної оборони
19 Лютого17:13 Основні шкідливі фактори для дітей при перегляді телевізора
19 Лютого16:16 Пожежна безпека при опаленні приміщень
13 Лютого14:41 15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
10 Лютого20:28 Корисні та шкідливі властивості гранату
10 Лютого20:25 Що ви маєте знати про глутамат натрію?
10 Лютого20:18 Пройшли навчання керівники рятувальних формувань (груп, ланок)
5 Лютого18:37 Якщо на вулиці туман…
5 Лютого18:35 Будьте готові до несприятливих погодних умов
3 Лютого14:29 Проведено функціональне навчання у сфері цивільного захисту голів комісій з питань евакуації суб’єктів господарювання
27 Січня15:16 28 січня − Міжнародний день захисту персональних даних
24 Січня15:35 Сезонні застереження: підтримайте свій організм взимку
24 Січня14:37 Функціональне навчання з питань цивільного захисту керівників суб’єктів господарювання та їх заступників, які очолюють комісії з питань надзвичайних ситуацій
Останні новини