ГоловнаОстанні новини13 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

Проведено функціональне навчання керівників закладів дошкільної освіти з питань цивільного захисту Подільського району

Опубліковано: 13.09.2021, 00:54

5468.jpgЗ 6 по 8 вересня 2021 року здійснено функціональне навчання з питань цивільного захисту 18 керівників закладів дошкільної освіти Подільського району м. Києва. Заняття проведені на базі управління освіти Подільської районної у місті Києві державної адміністрації викладачем Центру Олександром Коренчуком за активної участі та сприяння начальника відділу дошкільної освіти Тетяни Савчук.

Під час навчання слухачі розглянули особливості організації цивільного захисту у закладі освіти та планування заходів щодо захисту учасників освітнього процесу в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій.

Детально вивчили порядок підготовки та проведення практичного заходу – Тижня безпеки дитини, обговорили тематичне наповнення кожного дня Тижня та основні елементи тренування з питань цивільного захисту.

Під час класно-групових та практичних занять, консультацій та групової вправи слухачі мали можливість набути та оновити спеціальні знання з питань організації цивільного захисту в закладах освіти, удосконалити уміння щодо прийняття управлінських рішень в умовах надзвичайних ситуацій, практично відпрацювали алгоритми вирішення основних завдань відповідно до функцій та обов’язків у різних режимах функціонування єдиної держаної системи цивільного захисту.

Особливу увагу викладачі приділили визначенню шляхів та способів вирішення проблемних питань, що виникають під час виконання «Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту» затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2016 р. № 1400.4521321.jpg

На завершення функціонального навчання 8 вересня проведено круглий стіл, присвячений обговоренню актуальних проблем удосконалення та підвищення ефективності організації цивільного захисту у закладах дошкільної освіти. У дискусійній формі слухачі обмінялись практичним досвідом організації, підготовки та проведення основних заходів цивільного захисту.

Із цікавістю слухачі ознайомилися з досвідом організації цивільного захисту у закладі дошкільної освіти № 47міста Києва, який очолює Неоніла Ганюк. Вона створила чітку систему навчання працівників закладу діям у надзвичайних ситуаціях та формування у дітей старшого дошкільного віку необхідного рівня знань і умінь для безпечного перебування в навколишньому середовищі, елементарних норм поведінки у надзвичайних ситуаціях і запобігання пожежам, що виникають через необережне поводження з вогнем.

Необхідно відмітити Людмилу Галацину та Надію Ступнікову, які продемонстрували наполегливість в опануванні навчального матеріалу, на високому рівні підготували та захистили виконані індивідуальні завдання.

Результати підсумкового контролю засвідчили належне засвоєння навчального матеріалу слухачами групи.

Проведене функціональне навчання сприяло отриманню слухачами додаткових знань та вмінь, дало можливість здобути новий досвід, який вони зможуть використати у своїй практичній діяльності в майбутньому.

 

 

Матеріал підготовлено викладачем НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва Олександром КОРЕНЧУКОМ


   
Останні новини
13 Жовтня10:23 Відбулося функціональне навчання керівників структурних підрозділів районних в місті Києві державних адміністрацій
28 Вересня00:47 Всесвітній день боротьби проти сказу
16 Вересня00:44 17 вересня − День рятівника
13 Вересня00:54 Проведено функціональне навчання керівників закладів дошкільної освіти з питань цивільного захисту Подільського району
7 Вересня01:07 Всесвітній день надання першої медичної допомоги
24 Червня08:00 Вітаємо з Днем Конституції України
23 Червня08:36 Тепловий удар. Застережні заходи
21 Червня08:31 Скейтбординг. Поради з безпеки для початківців
18 Червня08:09 Навчались вирішувати актуальні проблеми підвищення ефективності організації цивільного захисту на суб’єктах господарювання
17 Червня12:08 10 правил безпеки для водіїв електросамокатів
16 Червня11:32 Основні правила безпечної відпустки
14 Червня10:59 Удосконалено підготовку керівників закладів дошкільної освіти з питань цивільного захисту
14 Червня07:53 Вітамінна підтримка від природи
2 Червня13:03 Кожна дитина має право на безпеку
26 Травня17:40 Всесвітній день без тютюну
Останні новини