ГоловнаОстанні новини14 Грудня, 2020р.
 Версія для друку

Пройшли спеціальну підготовку посадові особи об’єктових постійно діючих органів управління цивільного захисту

Опубліковано: 14.12.2020, 12:42

На початку грудня поточного року на Київських територіальних курсах цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (вищої категорії) (далі – Курси) НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва (далі – Центр) за 32-х годинною робочою навчальною програмою з функціонального навчання пройшли підготовку посадові особи, на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту (за відсутності окремої штатної одиниці) на суб’єктах господарювання, незалежно від форм власності Печерського та Шевченківського районів столичного регіону, які є основною первинною ланкою, де практично і найбільш повно вирішується весь комплекс завдань цивільного захисту.

IMG_20201204.JPGЗміст навчального матеріалу, визначені форми і види занять, дав можливість викладачам Сергію ЖИЛКУ, Анатолію ПІСКОВОМУ, Віктору ОСОКІНУ, Петру ЗУБЧЕНКУ за участі завідувача курсів Юрія СІМОНОВА, методиста Курсів Володимира ГРИГОР’ЄВА забезпечити диференційований підхід до функціонального навчання цієї відособленої групи слухачів, до повноважень яких належать питання організації, здійснення та контролю заходів цивільного захисту.

Засвоєнню навчального матеріалу, отримання слухачами теоретичних знань і спеціальних вмінь та навичок сприяло використання показу необхідних кадрів учбових відеофільмів, фрагментів із художніх та хронікально-документальних фільмів, плакатів та іншого наочного приладдя, самостійне виконання індивідуального завдання та його обговорення в навчальній групі по темі: «Варіант щорічного корегування посадовою особою Плану реагування СГ на медико-біологічну надзвичайну ситуацію природного характеру, пов’язану із поширенням на території м. Києва COVID-19».

Модераторами на груповому занятті з цього приводу виступили слухачі:

Реалізація робочої навчальної програми з функціонального навчання базувалась на аналізі передового досвіду, його узагальненні та організації роботи відповідних посадових осіб у сфері цивільного захисту.

Вказане забезпечувалось вільним доступом кожного слухача до електронних баз даних, бібліотечних фондів, комп'ютерних технологій, навчально-методичної та іншої літератури з питань цивільного захисту на умовах, визначених правилами внутрішнього розпорядку Центру.

У ході занять слухачі, крім всього іншого, різнопланово розглянули організаційні основи порядку підготовки і проведення спеціальних об’єктових навчань (тренувань) з цивільного захисту суб’єктами господарювання (СГ).

Що стосується останнього, слід назвати детальне коментування викладачами ряду положень навчальних і методичних посібників Сергія ОСИПЕНКА та Анатолія ІВАНОВА. В тому числі – «Організація функціонального навчання у сфері цивільного захисту», «Поради майстру виробничого навчання курсів цивільного захисту», «Довідник керівника командно-штабного навчання», «Правила поведінки в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій», «Захист і самопоміч у надзвичайних ситуаціях».

Довідково:

…Виживає не сильніший і не розумніший, а той, хто найкраще реагує на зміни, що відбуваються…

Гордон Драйден - продюсер, ведучий 22 міжнародних телевізійних програм з навчання. У співпраці з американським доктором педагогічних наук Джаннетт Вос написав книгу «Революція в навчанні».

 

 

Матеріал підготовлено майстрами виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва Петром ЗУБЧЕНКО та Сергієм ЖИЛКО


   
Останні новини
15 Січня10:42 Основні правила безпечного купання під час Водохреща
30 Грудня16:47 Пробне заняття майстра виробничого навчання Олександра ШЕВЧЕНКА - складові успіху.
17 Грудня11:35 Як зменшити вплив побутових мийних засобів на здоров’я?
15 Грудня10:30 Безпечні делікатеси до святкового столу
14 Грудня12:42 Пройшли спеціальну підготовку посадові особи об’єктових постійно діючих органів управління цивільного захисту
11 Грудня09:07 Екстремальні зимові види спорту. Заходи безпеки
9 Грудня12:05 Соляні лампи. Користь та шкода
7 Грудня10:01 Будьте обережні, якщо на дорозі туман
3 Грудня10:54 Організовано функціональне навчання керівного складу районних у місті Києві державних адміністрацій
27 Листопада12:52 Всесвітній день боротьби зі СНІДом
19 Листопада21:33 Поради батькам. Профілактика отруєнь дітей лікарськими препаратами вдома
17 Листопада09:43 Поради водіям на зимовий період
16 Листопада17:36 Корисні продукти для вашого імунітету
11 Листопада14:20 Всесвітній день боротьби з пневмонією
28 Жовтня01:14 29 жовтня – Всесвітній день боротьби з інсультом
Останні новини