ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 152

Останні новини

16 Вересня00:44 17 вересня − День рятівника
17 вересня щорічно в Україні відзначається День рятівника. Це свято людей, котрі з честю забезпечують надійний захист життя громадян України та щоденно роблять свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.
24 Червня08:00 Вітаємо з Днем Конституції України
Щорічно 28 червня ми відзначаємо одне з найважливіших державних свят – День Конституції України. Саме в цей день, 25 років назад на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання була прийнята Конституція незалежної України.
23 Червня08:36 Тепловий удар. Застережні заходи
При підвищенні температури повітря вище +30(+35)°С, навантаження на організм людини істотно зростає. Спека є не лише некомфортною, але й небезпечною через ризики для здоров’я.
21 Червня08:31 Скейтбординг. Поради з безпеки для початківців
Напевно, кожен з нас бачив хлопців чи дівчат, які катаються на скейтбордах (скейтах) у парках міста. Якщо навчання скейтбордингу вам до душі і ви хочете поповнити їх ряди, то наші рекомендації з безпеки для початківців, обов’язково стануть вам у нагоді
18 Червня08:09 Навчались вирішувати актуальні проблеми підвищення ефективності організації цивільного захисту на суб’єктах господарювання
З 14 по17 червня поточного року впродовж 32 годин навчального часу на Київських територіальних курсах цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (вищої категорії) НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва (далі – курси Центру) з 4-х районів столиці навчались 20 фахівців, на яких покладені обов’язки посадових осіб з питань цивільного захисту (за відсутності окремої штатної одиниці) незалежно від форми власності.
17 Червня12:08 10 правил безпеки для водіїв електросамокатів
Електротранспорт – електросамокати, гіроскутери, моноколеса тощо – стрімко увійшли у наше повсякденне життя. Особливо помітно це стало під час карантинних обмежень. Адже для деяких українців вони стали не лише засобом для дозвілля, але і транспортом для поїздок на роботу.
16 Червня11:32 Основні правила безпечної відпустки
Сезон відпусток у розпалі. Море, гори, відвідування українських чи іноземних курортів, екскурсії видатними містами світу або просто відпочинок у тихому місці на природі, лікувальні процедури в санаторії чи робота на дачі – кожен планує собі відпочинок «по душі». Але готуючись до очікуваної відпустки, важливо подбати не лише про квитки та місця в готелі, а й про своє здоров’я та безпеку.
14 Червня10:59 Удосконалено підготовку керівників закладів дошкільної освіти з питань цивільного захисту
У Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва з 9 по 13 червня 2021 року проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту 23 керівників закладів дошкільної освіти Дніпровського району м. Києва.
14 Червня07:53 Вітамінна підтримка від природи
Літо – період вітамінів. У цей час потрібно їсти смачні сезонні овочі, фрукти та ягоди, щоб набратися сили та здоров’я на весь наступний рік. У цьому нам може допомогти одна з найулюбленіших і соковитих ягід – черешня.
2 Червня13:03 Кожна дитина має право на безпеку
Щороку, 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children». Офіційне рішення про відзначення цього свята Міжнародна демократична федерація жінок прийняла у 1949 році. Перший Міжнародний день захисту дітей було відзначено в 1950 році. ООН підтримала ініціативу федерації та оголосила захист прав, здоров’я і життя дитини – одним із пріоритетів у своїй діяльності.
26 Травня17:40 Всесвітній день без тютюну
31 травня світова спільнота щорічно відзначає Всесвітній день без тютюну. У багатьох країнах світу силами громадських і молодіжних організацій проводяться різні акції та масові заходи з пропаганди здорового способу життя та відмови від куріння.
19 Травня10:08 Правила безпеки юного велосипедиста
З кожним роком велосипедистів лише більшає, але багато з них не знають основних правил дорожнього руху. Через це трапляється багато різних дорожньо-транспортних пригод (ДТП), тому НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва (далі – Центр) нагадує основні правила для юних велосипедистів, щоб катання були безпечними.
17 Травня10:54 Споживайте безпечно ранні овочі, фрукти та ягоди
Весна балує українців появою на прилавках супермаркетів, базарів ранніх овочів, ягід та фруктів. Мало хто може втриматися, щоб не покуштувати першу полуницю чи черешню. Всі вони ваблять своїми яскравими кольорами і великими розмірами. Але купуючи ранні овочі та фрукти слід пам’ятати про потенційну небезпеку, яку вони можуть в собі містити. А це нітрати і пестициди.
7 Травня13:24 Ми пам’ятаємо…
8 травня українці відзначатимуть День пам’яті та примирення, а 9 травня – 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ці пам’ятні дати започатковано з метою гідного вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні. Він покликаний і для висловлення поваги всім борцям проти нацизму та увічнення пам’яті про загиблих.
5 Травня17:57 Що треба знати власникам домашніх тварин…
За даними медичних фахівців існує близько 40 серйозних захворювань, переносниками яких є тварини. Хвороби, що передаються людині від тварин називаються зоонозами.
5 Травня17:46 Проведено показове навчання
30 квітня 2021 року відбулось показове навчання у Дарницькому районі на базі Микільського лісництва КП «Дарницьке лісопаркове господарство» на тему: «Дії органів управління і сил цивільного захисту територіальної підсистеми міста Києва єдиної державної системи цивільного захисту щодо виконання завдань з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у разі виникнення лісових пожеж».
30 Квітня14:55 Безпечне святкування Великодня
Незабаром Великдень або ж Воскресіння Христове – одне з найбільших та величніших християнських свят. Богослужіння відбуватимуться у великій кількості храмів.
28 Квітня16:05 Всесвітній день охорони праці
Із метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб'єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та пІз метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб'єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам'яті осіб, які загинули на виробництві та відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначають День охорони праці. рофесійним захворюванням, вшанування пам'яті осіб, які загинули на виробництві та відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначають День охорони праці.
26 Квітня12:31 35-та річниця аварії на ЧАЕС
35 років назад 26 квітня відбулася найбільша в історії людства техногенна катастрофа – аварія на Чорнобильській АЕС (ЧАЕС).
23 Квітня12:51 Охорона праці на підприємстві: що потрібно знати?
Служба охорони праці створюється на підприємствах, установах і організаціях незалежно від форми власності та виду діяльності роботодавцем для організації виконання правових, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних, соціально-економічних і лікувально-профілактичних заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам, професійним захворюванням і аваріям у процесі трудової діяльності.
22 Квітня12:54 Електромагнітні поля та ваша безпека
У сучасному світі людська діяльність стає все більш тісно і нерозривно пов’язана з електроприладами та електромагнітними полями, які вони створюють.
22 Квітня08:57 Проведено функціональне навчання у сфері цивільного захисту голів комісій з питань евакуації
З 13 по 15 квітня 2021 року у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту слухачів категорії «Заступники керівників суб’єктів господарювання, навчальних закладів, які очолюють комісії з питань евакуації».
16 Квітня09:29 Небезпека від спалювання сухої трави
Щороку навесні починається сезон паління листя, сухої трави та інших рослинних решток. І це явище перетворюється на справжнє екологічне лихо.
13 Квітня14:02 День пожежної охорони
Враховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби із вогняною стихією, захисту життя і здоров’я людей, майна від пожеж та на підтримку ініціативи громадських об’єднань і Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Указом Президента України від 11 жовтня 2013року № 55/2013 встановлено професійне свято – «День пожежної охорони», яке відзначається щорічно 17-го квітня. Це свято тих, хто щодня ризикуючи власним життям, рятує сотні інших, ліквідовує пожежі, наслідки стихії.
7 Квітня12:50 Всесвітній день здоров’я 2021
Щоб підкреслити важливість здоров'я кожної людини і людства в цілому, світова спільнота щорічно 7 квітня відзначає Всесвітній день здоров’я. Вперше святкування цього дня пройшли 22 липня 1948 року, але починаючи з 1950 року дата була перенесена на 7 квітня. Саме в цей день набув чинності Статут Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), яка на теперішній час налічує 194 країн-членів.
Новини
Документи
  Фото
   Відео
    Аудіо
     Оперативна інформація

          Твіт