ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 44

Останні новини

26 Березня13:57 В Україні запроваджено режим надзвичайної ситуації
З урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та на виконання протокольних рішень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 25 березня 2020 року запровадив режим функціонування єдиної державної системи цивільного захисту – надзвичайна ситуація.
16 Березня14:00 Про призупинення навчального процесу на час установлення карантину
В Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва призупинено проведення навчального процесу керівного складу та фахівців місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання незалежно від форми власності на час установлення карантину в Україні.
16 Березня11:33 ПАМ’ЯТКА НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ДІЙ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ КОРОНАВІРУС 2019-nCoV
Коронавірус – назва цілого «сімейства» вірусів, які вражають людей та викликають хвороби дихальних шляхів різної тяжкості. У когось – звичайну застуду, в когось – важкі захворювання на кшталт SARS, який ще називають «атиповою пневмонією» або «пурпуровою смертю».
11 Березня09:50 Функціональне навчання слухачів категорії «Керівники структурних підрозділів місцевих органів виконавчої влади та їх заступники»
З 2 по 6 березня 2020 року в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва проведено функціональне навчання по 45-годинній навчальній програмі слухачів навчальної групи категорії «Керівники структурних підрозділів місцевих органів виконавчої влади та їх заступники».
27 Лютого14:40 Підведення підсумків роботи НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва у 2019 році
26 лютого поточного року у навчальній аудиторії НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва було проведено нараду за підсумками роботи Центру у 2019 році.
26 Лютого09:57 1 березня - Всесвітній день цивільної оборони
Щорічно, з метою поширення знань про цивільну оборону (цивільний захист) та підвищення авторитету національних рятувальних служб, 1 березня відзначають Всесвітній день цивільної оборони.
19 Лютого17:13 Основні шкідливі фактори для дітей при перегляді телевізора
Телебачення після космічних польотів і відкриття атомної енергії – найзначніший винахід ХХ століття. Але воно, як і будь-який винахід людського розуму, може бути одночасно і благом, і злом – все залежить від того, як розуміти його призначення.
19 Лютого16:16 Пожежна безпека при опаленні приміщень
Із настанням холодів багато жителів приватного сектора підтримують тепло в своїх будинках за допомогою печей та інших обігрівальних приладів.
13 Лютого14:41 15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Відповідно до Указу Президента України від 11.02.2004 №180/2004 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей день не випадковий. Він приурочений до річниці виведення військ СРСР з Афганістану.
10 Лютого20:28 Корисні та шкідливі властивості гранату
Гранат – це один із найстаріших відомих фруктів, що походить із давньої Персії. Ці багаті поживними речовинами та антиоксидантами плоди, в усі часи шанували як символ здоров'я, родючості і вічного життя.
10 Лютого20:25 Що ви маєте знати про глутамат натрію?
Глутамат натрію (Е621) або підсилювач смаку – одна з найвідоміших та неоднозначних харчових добавок.
10 Лютого20:18 Пройшли навчання керівники рятувальних формувань (груп, ланок)
Впродовж 27 по 29 січня поточного року на Київських територіальних курсах цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (вищої категорії) НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва (далі – Центр) пройшли курсове навчання та підвищили функціональну компетентність керівники рятувальних формувань (груп, ланок) у кількості 11 осіб Шевченківського району міста Києва .
5 Лютого18:37 Якщо на вулиці туман…
Туман – це скупчення дрібних водяних крапель або крижаних кристалів, або і тих та інших у приземному шарі атмосфери (іноді до висоти кількох сотен метрів), що зменшує горизонтальну видимість до 1 км і менше. У дуже густому тумані видимість може погіршуватися до кількох метрів.
5 Лютого18:35 Будьте готові до несприятливих погодних умов
Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва нагадує всім учасникам дорожнього руху про необхідність дотримання правил безпеки на дорозі в зимовий період, про уважність та обережність під час руху зимовими вулицями.
3 Лютого14:29 Проведено функціональне навчання у сфері цивільного захисту голів комісій з питань евакуації суб’єктів господарювання
З 27 по 30 січня 2020 року у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту слухачів категорії «Заступники керівників суб’єктів господарювання, навчальних закладів, які очолюють комісії з питань евакуації».
27 Січня15:16 28 січня − Міжнародний день захисту персональних даних
Міжнародний день захисту персональних даних − свято, яке щороку відзначається 28-го січня світовою спільнотою.
24 Січня15:35 Сезонні застереження: підтримайте свій організм взимку
Холод і брак сонця взимку змушують наш організм працювати в особливому режимі. Ми змушені витрачати багато енергії для збереження тепла. Крім того, досить напружено працює наша імунна система, щоб захистити нас від вірусних і бактеріальних атак.
24 Січня14:37 Функціональне навчання з питань цивільного захисту керівників суб’єктів господарювання та їх заступників, які очолюють комісії з питань надзвичайних ситуацій
З 16 по 21 січня 2020 року у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту слухачів категорії «Керівники суб’єктів господарювання та їх заступники, які очолюють комісії з питань надзвичайних ситуацій».
16 Січня10:26 Вогнегасник у кожен дім!
У кожного з нас є те, що вимагає захисту, значить, повинні бути і спеціальні засоби для цього.
14 Січня12:05 Правила безпечної поведінки під час проведення Водохресного купання
19 січня, православні християни та греко-католики святкують день Хрещення Господнього.
19 Грудня00:29 Зимові травми
Взимку ймовірність травм зростає в декілька разів. В ожеледь людей підстерігають забої, переломи, тріщини, вивихи та інші неприємні травми. Як же їх розрізнити, щоб вчасно надати допомогу?
16 Грудня00:26 Корисні поради щодо вибору безпечних новорічних прикрас
Для дітей Новий рік та Різдво Христове – це найбільш довгоочікувані свята з новорічними ялинками, блискучими іграшками, гірляндами та подарунками. Ці свята викликають яскраві емоції та відчуття казки. Однак, мало хто з нас замислюється про безпеку цих новорічних атрибутів. Адже новорічний декор, крім радості, може нести і приховану загрозу здоров’ю дитини.
16 Грудня00:23 Вибір безпечної новорічної ялинки
Незабаром розпочнуться новорічні свята, головним атрибутом яких є новорічна ялинка, прикрашена різноманітними іграшками, різнобарвними гірляндами та іншими прикрасами.
11 Грудня01:05 Навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях на підприємствах, установах та організаціях шляхом проведення практичних заходів у листопаді 2019 року
Відповідно до План-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, установах, організаціях міста Києва в 2019 році та згідно з розкладом занять у листопаді поточного року працівниками НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва (далі – Центр) здійснювався методичний супровід та підготовка персоналу підприємств, установ, організацій до проведення ними практичних заходів.
Новини
Документи
  Фото
   Відео
    Аудіо
     Оперативна інформація

          Твіт