ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 89

Останні новини

23 Жовтня14:47 Підготуйте себе до переводу годинників на зимовий час
В Україні в останню неділю жовтня традиційно переводять годинник на зимовий час. Дія літнього часу в Україні скасовується 25 жовтня 2020 року о 4:00 за київським часом. У цей день годинникова стрілка переводиться на 1 (одну) годину назад.
23 Жовтня14:41 24 жовтня – Всесвітній день боротьби з поліомієлітом
Щороку 24 жовтня відзначається Всесвітній день боротьби з поліомієлітом (WORLD POLIO DAY). Цей день заснований за ініціативою міжнародної неурядової організації Rotary International та приурочений до дня народження Джонаса Солка – американського епідеміолога та вірусолога, який протягом 1952–1955 рр. розробив вакцину проти поліомієліту.
19 Жовтня19:21 Збагатились досвідом інноваційної та інформаційної діяльності щодо реалізації робочих навчальних програм з функціонального навчання
Впродовж 14-25 вересня поточного року майстри виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва (далі – Центр) Петро ЗУБЧЕНКО і Руслан ЗАМАНОВ пройшли короткострокове підвищення педагогічної кваліфікації на кафедрі інновацій, інформаційної діяльності в освіті та навчання за міжнародними проектами Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.
19 Жовтня19:15 Школярам та їх батькам про безпеку на осінніх канікулах
Незабаром у столичних учнів розпочнуться осінні канікули. І це ставить багато викликів перед батьками. Адже безпека дитини на канікулах в умовах адаптивного карантину, який уряд продовжив до кінця 2020 року, має свої особливості.
19 Жовтня19:10 Проведено функціональне навчання голів комісій з питань евакуації суб’єктів господарювання
З 12 по 15 жовтня 2020 року в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту чергової групи слухачів, які виконують обов’язки голів комісій з питань евакуації суб’єктів господарювання.
13 Жовтня16:28 День захисника України
День Захисника України відзначається щорічно 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці та водночас з Днем Українського козацтва і Днем УПА.
13 Жовтня11:08 Всесвітній день здорового харчування
Здорове, правильне харчування є одним із найбільш значущих аспектів способу життя людини і факторів її здоров’я. Оптимальне здорове харчування може сприяти не тільки поліпшенню вашого самопочуття, бадьорості, енергійності та активності, а також дозволить знизити ризики захворювань. Харчуйтеся правильно, не шкодуйте часу на приготування здорової свіжої їжі.
13 Жовтня10:29 У якому посуді безпечніше готувати їжу?
Для гарного самопочуття людини важливо не лише те, що ми їмо, а й те, з чого ми їмо. Посуд може здаватися абсолютно безпечним, але при неправильному догляді за ним, може завдати шкоди здоров'ю. Щоб цього не трапилося, потрібно знати: як правильно користуватися ним та коли варто його позбутися.
12 Жовтня16:58 15 жовтня – Всесвітній день миття рук
Організація Об’єднаних Націй і, зокрема, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) оголосили 15 жовтня «Всесвітнім днем миття рук».
12 Жовтня16:53 13 жовтня – Міжнародний день зменшення небезпеки лих
Міжнародний день зменшення небезпеки лих вперше відзначався згідно з резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 22 грудня 1989р. в рамках Міжнародного десятиліття щодо зменшення небезпеки стихійних лих (1990-1999).
9 Жовтня10:41 Удосконалили свої знання та навички командири аварійно-технічних (відновлювальних) формувань (груп, ланок)
Відповідно до Плану комплектування Навчально-методичний центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва на 2020 навчальний рік у період з 5 по 7 жовтня проводились заняття з категорією слухачів – «Командири аварійно-технічних (відновлювальних) формувань (груп, ланок)» у кількості 12 осіб.
29 Вересня16:24 Інформаційна безпека людей похилого віку
Серед великого кола проблем, з якими стикаються люди похилого віку, особливе місце займають питання інформаційної безпеки. Адже стрімкий розвиток інформаційних технологій у світі, ставить багато викликів перед даною категорією суспільства саме в цій сфері.
28 Вересня09:13 28 вересня – Всесвітній день боротьби проти сказу
Всесвітній день боротьби проти сказу (World Rabies Day) заснований за ініціативи Глобального альянсу з контролю сказу (Global Alliance for Rabies Control) та починаючи з 2007 року щорічно відзначається 28 вересня.
23 Вересня11:21 Оновлено знання і навички оперативних чергових районних у місті Києві державних адміністрацій
22 вересня 2020 року завершено функціональне навчання з питань цивільного захисту слухачів категорії «Працівники чергово-диспетчерських служб місцевих органів виконавчої влади».
17 Вересня12:06 КШН з органами управління та силами ЦЗ Подільського району м. Києва
16 вересня поточного року заплановано проведення командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту Подільської районної ланки Територіальної підсистеми, за темою: «Дії органів управління та сил цивільного захисту, щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у разі виникнення аварії на транспорті».
15 Вересня18:07 Завжди на варті безпеки
Щорічно 17 вересня в України відзначають професійне свято – День рятівника. Це свято людей мужньої професії, сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист життя людей і національного багатства від вогню та стихії, і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.
14 Вересня21:23 Що треба пам’ятати про «тихе полювання»?
На сьогодні мало кого знайдеться з людей, хто не любить поласувати грибами. Збирання грибів, для багатьох це захопливе полювання, яке іноді називають «тихим». Але не всі добре розуміють, що з вживанням грибів потрібно бути дуже обережним.
11 Вересня11:16 Здійснено функціональне навчання з питань цивільного захисту секретарів комісій з питань евакуації
Досвід реагування на масштабні надзвичайні ситуації в Україні свідчить про необхідність та дієвість проведення евакуації як першочергового заходу щодо захисту населення. До організації евакуації необхідно ставитися особливо прискіпливо, адже це питання досить складне і вимагає в першу чергу ретельної підготовки органів з евакуації та навчання населення.
10 Вересня09:39 Світлодіодні лампи: переваги та недоліки при використанні
Електричні джерела світла вперше винайшли ще в 19-му столітті. Донедавна використовувались два види механізмів утворення штучного світла: теплові (лампи розжарювання) та газорозрядні (звичайні та компактні люмінесцентні лампи). І тільки наприкінці 20-го століття винайшли третій вид – напівпровідникові освітлювальні прилади або діоди, що випромінюють світло.
7 Вересня14:27 Проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту керівників суб’єктів господарювання
У Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва з 1 по 4 вересня 2020 року проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту слухачів категорії «Керівники суб’єктів господарювання та їх заступники».
4 Вересня10:13 Всесвітній день надання першої медичної допомоги
Щорічно, починаючи з 2000-го року за ініціативи національних організацій – Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, – в другу суботу вересня, прийнято відзначати Всесвітній день надання першої медичної допомоги. Цього року він припадає на 12 вересня.
2 Вересня10:04 Всесвітній день боротьби з тероризмом
11 вересня проводять Всесвітній день боротьби з тероризмом. З 2008 року ці вересневі заходи у другий декаді місяця мають щорічний характер.
27 Серпня16:31 Обережно, квітує небезпечна амброзія!
Амброзія полинолиста (Ambrósia artemisiifólia) – північноамериканська рослина. Як свідчать історичні документи, вона була завезена в Європу в 1873 році, разом із насінням червоної конюшини. У 1914 році амброзія була зафіксована в Україні. Нині під амброзією полинолистою понад три мільйони гектарів території України. Це приблизно як Житомирщина.
21 Серпня16:36 Що означають «кольори» зон карантину?
Відповідно до Постанови КМУ від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» рівень епідемічної небезпеки визначають за результатом оцінювання епідемічних показників і затверджують рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій раз на сім днів.
20 Серпня20:36 29 серпня – День пам’яті захисників України
З метою гідного вшанування пам’яті загиблих воїнів – захисників України – Президентом України Володимиром ЗЕЛЕНСЬКИМ 23 серпня 2019 року було підписано Указ № 621/2019 «Про День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України», та відзначення його щорічно 29-го серпня.
Новини
Документи
  Фото
   Відео
    Аудіо
     Оперативна інформація

          Твіт