ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 63

Останні новини

27 Липня14:10 Відпочинок з дітьми. Корисні поради батькам
Із настанням літа все актуальнішими стають відпустки, кожному хочеться залишити звичні місця та поринути у безтурботний відпочинок, змінити «картинку» за своїм вікном.
22 Липня13:58 28 липня - Всесвітній день боротьби з гепатитом
Щорічно 28 липня у багатьох країнах світу проводиться Всесвітній день боротьби з гепатитом (World Hepatitis Day). Датою для його заснування став день народження американського лікаря Баруха Самюеля Блумберга, лауреата Нобелівської премії, який відкрив вірус гепатиту B.
20 Липня13:49 Профілактика травматизму дітей влітку
Шановні дорослі! Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва наголошує, що хоча дитячий травматизм досить непередбачуваний, але є певні правила, які допоможуть мінімізувати можливість виникнення травм.
6 Липня14:01 Сезонні поради. Дія високих температур повітря влітку на організм людини
У літній період ми прагнемо якомога «більше сонечка». І часто забуваємо про небезпеку, яку таїть у собі спека. Пам’ятаймо, що зловживання сонячним промінням може призвести до таких неприємних наслідків, як сонячний, тепловий удар або сонячний опік. Особливо чутливим до таких станів є організм дитини.
2 Липня13:56 Сезонні поради. Як зробити літо дитини безпечним та корисним?
Із настанням літнього періоду у батьків турбот тільки додається, адже їх головним завданням стає правильне планування відпочинку своїх дітей. Найперше, що можуть і повинні зробити батьки влітку, – намагатися зміцнити здоров'я дитини. Адже від того, як дитина відпочине та набереться сил за літо, багато в чому залежить її працездатність і успішність у навчанні протягом року.
26 Червня15:08 28 червня – День Конституції України
28 червня ми відзначаємо одне з найважливіших державних свят – День Конституції України. Саме в цей день у 1996 році Верховною Радою була прийнята Конституція незалежної України.
22 Червня17:51 Зробіть своє перебування на пляжі безпечним
Шановні громадяни! Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва нагадує основні правила відвідування пляжів в умовах адаптивного карантину
19 Червня15:54 В Україні продовжили дію адаптивного карантину до 31 липня 2020 року
Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я України (далі – МОЗ України) щодо продовження адаптивного карантину до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення було прийняте на засіданні Уряду 17 червня.
18 Червня15:48 Безпечне та корисне заморожування ягід та фруктів
Сезонними ягодами і фруктами ми насолоджуємось досить нетривалий час протягом року. Всього якихось 1,5-2 місяці. А нам, звичайно ж, хочеться більше.
17 Червня15:44 Сезонні овочі. Користь та шкода кабачків
На полицях українських супермаркетів та ринків з’являється все більше сезонних овочів, фруктів та ягід. При цьому важливо знати, яку користь чи шкоду вони можуть принести організму людини. Сьогодні ми поговоримо про добре всім знайомий літній овоч – кабачок, про його корисні та шкідливі властивості.
16 Червня18:51 Сезонні поради. Безпечний відпочинок на водоймах влітку
Шановні громадяни! Щоб уникнути нещасних випадків на воді та попередити травматизм під час купання, треба пам’ятати про свою безпеку. Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва нагадує прості правила безпечної поведінки під час відпочинку на водоймах.
12 Червня09:05 Сезонні поради. Що корисніше та безпечніше для здоров’я: кондиціонер чи вентилятор?
Із початком літнього періоду, багато хто з нас замислюється над тим, як пережити сезонну спеку і при цьому зберегти працездатність та здоров'я.
9 Червня08:59 Сезонні поради. Що краще пити у спеку?
Людський організм на 70-80% складається з рідини. Дорослій здоровій людині необхідно щодня вживати 30-40 мл чистої води на 1 кг маси тіла. У спекотну погоду організм особливо швидко втрачає вологу − до 2-х л на добу, і потребує відновлення балансу.
3 Червня13:10 Пам’ятайте про небезпеку при збиранні грибів
Після тривалих дощів наприкінці травня на Київщині розпочався грибний сезон. Але, на жаль, «трофеями» багатьох грибників нерідко стають отруйні дари лісу. Щоб зменшити ризики отруєнь, нагадаємо основні правила збирання та споживання цього дарунку природи.
1 Червня10:03 Черговий етап послаблення карантину
З 1 червня в Києві розпочався новий етап ослаблення карантину. За рішенням Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з 1 червня відкрито зокрема: дитячі садочки; спортивні комплекси та зали, фітнес-центри (окрім басейнів); дитячо-юнацькі спортивні школи; заклади професійно-технічної та вищої освіти для випускників та абітурієнтів; міські кладовища; запрацювала міська електричка.
28 Травня12:07 Сезон кліщів. Як захиститись?
Весняно-літній сезон вважають піком активності кліщів. Вони є переносниками збудників вірусних, риккетсіозних, бактеріальних захворювань людей і тварин.
26 Травня20:26 Обережно, нітрати у ранніх овочах та фруктах
Із настанням весни на споживчому ринку з’являється все більше ранньої овочевої продукції. На жаль, перша парникова зелень, овочі та фрукти можуть призвести до важких отруєнь через перенасичення організму пестицидами та нітратами, що містяться в овочах, вирощених у «прискореному режимі».
26 Травня20:24 Попередьте спалювання сухої трави
З початком карантину багато українців із міст переїхали до своїх дач та заміських будинків. Наводячи лад на присадибних ділянках, господарі нерідко знищуть сухі рослинні рештки за допомогою спалювання, не знаючи, які наслідки це може понести за собою.А це дуже небезпечно не тільки для особистого здоров'я та здоров'я оточуючих, а й для навколишнього середовища. Такі підпали можуть призвести до виникнення лісових пожеж, загорань будинків, адже у вітряну погоду вогонь дуже швидко може переміститися з полів, пасовищ та господарських угідь до лісових насаджень, перетворившись на справжнє стихійне лихо.
26 Травня20:06 Вжиття заходів при виявленні пожежі та гасіння підручними засобами
У разі пожежі необхідно у першу чергу повідомити про це пожежну охорону по телефону 101 і вжити заходів для зустрічі пожежних підрозділів, після чого слід негайно вимкнути електропроводку в будинку.
26 Березня13:57 В Україні запроваджено режим надзвичайної ситуації
З урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та на виконання протокольних рішень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 25 березня 2020 року запровадив режим функціонування єдиної державної системи цивільного захисту – надзвичайна ситуація.
16 Березня14:00 Про призупинення навчального процесу на час установлення карантину
В Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва призупинено проведення навчального процесу керівного складу та фахівців місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання незалежно від форми власності на час установлення карантину в Україні.
16 Березня11:33 ПАМ’ЯТКА НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ДІЙ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ КОРОНАВІРУС 2019-nCoV
Коронавірус – назва цілого «сімейства» вірусів, які вражають людей та викликають хвороби дихальних шляхів різної тяжкості. У когось – звичайну застуду, в когось – важкі захворювання на кшталт SARS, який ще називають «атиповою пневмонією» або «пурпуровою смертю».
11 Березня09:50 Функціональне навчання слухачів категорії «Керівники структурних підрозділів місцевих органів виконавчої влади та їх заступники»
З 2 по 6 березня 2020 року в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва проведено функціональне навчання по 45-годинній навчальній програмі слухачів навчальної групи категорії «Керівники структурних підрозділів місцевих органів виконавчої влади та їх заступники».
27 Лютого14:40 Підведення підсумків роботи НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва у 2019 році
26 лютого поточного року у навчальній аудиторії НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва було проведено нараду за підсумками роботи Центру у 2019 році.
26 Лютого09:57 1 березня - Всесвітній день цивільної оборони
Щорічно, з метою поширення знань про цивільну оборону (цивільний захист) та підвищення авторитету національних рятувальних служб, 1 березня відзначають Всесвітній день цивільної оборони.
Новини
Документи
  Фото
   Відео
    Аудіо
     Оперативна інформація

          Твіт