ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 38

Останні новини

19 Лютого17:13 Основні шкідливі фактори для дітей при перегляді телевізора
Телебачення після космічних польотів і відкриття атомної енергії – найзначніший винахід ХХ століття. Але воно, як і будь-який винахід людського розуму, може бути одночасно і благом, і злом – все залежить від того, як розуміти його призначення.
19 Лютого16:16 Пожежна безпека при опаленні приміщень
Із настанням холодів багато жителів приватного сектора підтримують тепло в своїх будинках за допомогою печей та інших обігрівальних приладів.
13 Лютого14:41 15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Відповідно до Указу Президента України від 11.02.2004 №180/2004 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей день не випадковий. Він приурочений до річниці виведення військ СРСР з Афганістану.
10 Лютого20:28 Корисні та шкідливі властивості гранату
Гранат – це один із найстаріших відомих фруктів, що походить із давньої Персії. Ці багаті поживними речовинами та антиоксидантами плоди, в усі часи шанували як символ здоров'я, родючості і вічного життя.
10 Лютого20:25 Що ви маєте знати про глутамат натрію?
Глутамат натрію (Е621) або підсилювач смаку – одна з найвідоміших та неоднозначних харчових добавок.
10 Лютого20:18 Пройшли навчання керівники рятувальних формувань (груп, ланок)
Впродовж 27 по 29 січня поточного року на Київських територіальних курсах цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (вищої категорії) НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва (далі – Центр) пройшли курсове навчання та підвищили функціональну компетентність керівники рятувальних формувань (груп, ланок) у кількості 11 осіб Шевченківського району міста Києва .
5 Лютого18:37 Якщо на вулиці туман…
Туман – це скупчення дрібних водяних крапель або крижаних кристалів, або і тих та інших у приземному шарі атмосфери (іноді до висоти кількох сотен метрів), що зменшує горизонтальну видимість до 1 км і менше. У дуже густому тумані видимість може погіршуватися до кількох метрів.
5 Лютого18:35 Будьте готові до несприятливих погодних умов
Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва нагадує всім учасникам дорожнього руху про необхідність дотримання правил безпеки на дорозі в зимовий період, про уважність та обережність під час руху зимовими вулицями.
3 Лютого14:29 Проведено функціональне навчання у сфері цивільного захисту голів комісій з питань евакуації суб’єктів господарювання
З 27 по 30 січня 2020 року у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту слухачів категорії «Заступники керівників суб’єктів господарювання, навчальних закладів, які очолюють комісії з питань евакуації».
27 Січня15:16 28 січня − Міжнародний день захисту персональних даних
Міжнародний день захисту персональних даних − свято, яке щороку відзначається 28-го січня світовою спільнотою.
24 Січня15:35 Сезонні застереження: підтримайте свій організм взимку
Холод і брак сонця взимку змушують наш організм працювати в особливому режимі. Ми змушені витрачати багато енергії для збереження тепла. Крім того, досить напружено працює наша імунна система, щоб захистити нас від вірусних і бактеріальних атак.
24 Січня14:37 Функціональне навчання з питань цивільного захисту керівників суб’єктів господарювання та їх заступників, які очолюють комісії з питань надзвичайних ситуацій
З 16 по 21 січня 2020 року у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту слухачів категорії «Керівники суб’єктів господарювання та їх заступники, які очолюють комісії з питань надзвичайних ситуацій».
16 Січня10:26 Вогнегасник у кожен дім!
У кожного з нас є те, що вимагає захисту, значить, повинні бути і спеціальні засоби для цього.
14 Січня12:05 Правила безпечної поведінки під час проведення Водохресного купання
19 січня, православні християни та греко-католики святкують день Хрещення Господнього.
19 Грудня00:29 Зимові травми
Взимку ймовірність травм зростає в декілька разів. В ожеледь людей підстерігають забої, переломи, тріщини, вивихи та інші неприємні травми. Як же їх розрізнити, щоб вчасно надати допомогу?
16 Грудня00:26 Корисні поради щодо вибору безпечних новорічних прикрас
Для дітей Новий рік та Різдво Христове – це найбільш довгоочікувані свята з новорічними ялинками, блискучими іграшками, гірляндами та подарунками. Ці свята викликають яскраві емоції та відчуття казки. Однак, мало хто з нас замислюється про безпеку цих новорічних атрибутів. Адже новорічний декор, крім радості, може нести і приховану загрозу здоров’ю дитини.
16 Грудня00:23 Вибір безпечної новорічної ялинки
Незабаром розпочнуться новорічні свята, головним атрибутом яких є новорічна ялинка, прикрашена різноманітними іграшками, різнобарвними гірляндами та іншими прикрасами.
11 Грудня01:05 Навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях на підприємствах, установах та організаціях шляхом проведення практичних заходів у листопаді 2019 року
Відповідно до План-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, установах, організаціях міста Києва в 2019 році та згідно з розкладом занять у листопаді поточного року працівниками НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва (далі – Центр) здійснювався методичний супровід та підготовка персоналу підприємств, установ, організацій до проведення ними практичних заходів.
3 Грудня10:31 Всеукраїнський тиждень права
Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права» Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, який включає 10 грудня – День прав людини.
2 Грудня10:23 На ПрАТ «Оболонь» проведено планові спеціальні об’єктові тренування формувань цивільного захисту
У листопаді поточного року в Оболонському районі, на території ПрАТ «Оболонь» проводились планові спеціальні об’єктові тренування формувань цивільного захисту.
18 Листопада11:13 На шляху підвищення професійної майстерності
13 листопада поточного року у навчальній аудиторії НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва (далі – Центр) викладачем-методистом Центру Олександром Баландіним було проведено практичне заняття за методом аналізу конкретних навчальних ситуацій з працівниками Київських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (вищої категорії) та центрального методичного кабінету на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ м. Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з затопленням місцевості».
18 Листопада10:54 Навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях на підприємствах, установах та організаціях шляхом проведення практичних заходів у жовтні 2019 року
У жовтні поточного року педагогічними працівниками НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва здійснювався методичний супровід та підготовка персоналу підприємств, установ, організацій до проведення ними практичних заходів.
7 Листопада13:59 Проведено функціональне навчання у сфері цивільного захисту секретарів комісій з питань евакуації
З 4 по 6 листопада 2019 року в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту чергової групи слухачів, які виконують обов’язки секретарів комісій з питань евакуації.
30 Жовтня13:43 Підсумки методичного супроводу практичних заходів на СГ Оболонського району м. Києва у вересні – жовтні 2019 року
В Оболонському районі міста Києва відбулися планові підсумкові заходи спеціальних тренувань з питань цивільного захисту спеціалізованих служб цивільного захисту, у тому числі – інженерна, комунально-технічна та матеріального забезпечення спеціалізовані служби.
Новини
Документи
  Фото
   Відео
    Аудіо
     Оперативна інформація

          Твіт